pilates-informace-02.jpg
01.jpg
pilates-informace-01.jpg
IMG_9063.jpg
pilates-informace-04.jpg
pilates-informace-02.jpg

Simply PIlates


jednoduše pilates
jak má být

SCROLL DOWN

Simply PIlates


jednoduše pilates
jak má být

JEDNODUŠE PODLE ZAKLADATELE

Dopřejte si cvičení jednoduše takové, jak ho vymyslel samotný Joseph Pilates ve svém newyorském studiu ve dvacátých letech minulého století. Budete překvapeni, jak je účinné. Životní styl se sice změnil, individuální potřeby však zůstávají. Objevte precizní systém práce s tělem, díky němuž se budete cítit lehcí a plní energie.

Přesvědčte se sami »

JEDNODUŠE CO POTŘEBUJETE

Cvičení ve studiu Simply Pilates vám dá jednoduše to, co právě potřebujete. Vystresovaní si vyčistí hlavu, unavení načerpají energii, plnoštíhlí zhubnou, hubení se zpevní a přitom všem odezní bolesti. U nás najdete útočiště před každodenními starostmi a vstoupíte do světa, kde se můžete věnovat jen sami sobě.

Zjistěte, co potřebujete »

01.jpg

Individuální trénink


Individuální trénink


JEDNODUŠE KVALITNĚ

Pokud si potrpíte na kvalitu, bude pro vás studio Simply Pilates tím pravým místem. Postará se o vás tým profesionálních učitelů v čele s mistrem pilates Jiřím Janečkem. Jednoduše se naučíte nejen jak cvičit, ale proč cvičit právě tak a ne jinak. Díky našim dlouholetým zkušenostem a hlubokému vzdělání v oboru vám to rádi vysvětlíme. 

NECHTE SI PORADIT »

JEDNODUŠE V SOUKROMÍ

Vydejte se na cestu k nalezení rovnováhy těla i duše ať už při skupinových nebo individuálních hodinách. Osobní přístup zažijete v každém případě. Jednoduše záleží na tom, zda upřednostňujete úplné soukromí a vyšší efektivnost, nebo jestli vás víc motivuje přítomnost ostatních.

UŽIJTE SI INDIVIDUÁLNÍ PÉČI »

pilates-informace-01.jpg

Skupinové Pilates


Skupinové Pilates


JEDNODUŠE NA STROJÍCH

U nás zažijete cvičení na originálních pilates strojích, jejichž efekt je až pětkrát větší než klasické cvičení na podložce. Luxusní vybavení našeho studia zahrnuje nejen reformery, ale i všechny ostatní stroje, bez kterých se profesionální pilates studio neobejde. Takové cvičení vás bude jednoduše bavit. 

ZACVIČTE SI PRO RADOST »

JEDNODUŠE PRO KAŽDÉHO

Na všech našich hodinách se budete bavit. Záleží jednoduše na jaké tempo se cítíte. Pokud však s pilates začínáte, vyberte si Principles, kde si osvojíte základní principy cvičení. Celou svou postavu účinně zformujete v hodinách Reforming. Při sedavém zaměstnání nebo náročném pracovním tempu si přijdete na své v Power Stretch. A pro intenzivní práci s vaším tělem je tu Flow Pilates a Focus.

VYBERTE SI SVOU HODINU »

IMG_9063.jpg

Pohodlí a zážitky


Pohodlí a zážitky


JEDNODUŠE V POHODLÍ

Ve studiu Simply Pilates se postaráme nejen o vaše tělo, ale i o vaše pohodlí. Potřebujete jen oblečení, vše ostatní (včetně ručníku, kosmetiky nebo fénu) nechte doma. Je libo vodu nebo kávu? Hlavně si nezapomeňte vyzkoušet náš on-line rezervační systém, kde si svou hodinu můžete jednoduše zarezervovat i zrušit. Nebo si rovnou stáhněte jedinečnou mobilní aplikaci, se kterou vám žádná hodina neuteče.

STÁHNĚTE SI APLIKACI ZDE »

JEDNODUŠE NA DOBRÉ ADRESE

Studio Simply Pilates se nachází v jednom z nejkrásnějších míst Prahy s výhledem na Kampu a Národní divadlo. Najdete ho jednoduše – ve třetím poschodí novorenesančního domu na Malostranském nábřeží 1 ve stylovém apartmánu od architektonického studia A69. Seznamte se s jediným studiem pilates ve střední Evropě, kde můžete při cvičení slyšet troubit parníky.

PŘIJĎTE NÁS NAVŠTÍVIT »


JEDNODUŠE S RADOSTÍ

Návštěva studia Simply Pilates bude pro vás pokaždé zážitkem. Těšit se můžete na humor našich učitelů, endorfiny vyplavené cvičením i dobrý pocit z osobního zlepšení. Čarovat neumíme, ale úsměv na tváři vám vykouzlíme jednoduše.

Rezervujte si hodinu »

pilates-informace-04.jpg

Ceník


CeníkDvě hodiny zdarma!

Doporučte nového klienta, který si zak­oupí balíček 10 lekcí a získáváte od nás Vy i nový klient jako poděkování skupinovou hod­inu zdarma!

Počet Vašich přátel není omezen :-)

Vaše narozeniny slavíme i my! 

Kupte si v průběhu měsíce Vašich narozenin balíček 10 nebo 20 skupinových hodin a my na Váš účet připíšeme skupinovou hod­inu zdarma jako narozeni­nový dárek od stu­dia Sim­ply Pilates. 

Jste tak blíže štěstí i zdraví :-)


Click&Go: Prosíme, zapisujte se na skupinovou hodinu ve chvíli, kdy víte, že ji můžete absolvovat. Jakékoli zrušení hodiny znamená, že vám hodina bude odečtena z balíčku.

Balíčky lze sdílet mezi rodinou i přáteli.

Rezervace je možná pouze po zakoupení příslušného balíčku. Opakované rezervace musí být balíčkem pokryty minimálně na 7 dní dopředu.

Platnost balíčku je 6 měsíců od první návštěvy (pokud není balíček čerpán, počítá se platnost od data nákupu).

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Ceník platný od 12. září 2018